www.ochoinki.pl - Choinki z dostawą do domu w Trzebnicy!

Nieruchomości Klondik - gorączka złota wymagała ofiar - dziś w domowym zaciszu możesz eksplorować Klondik i nie wykluczone że będziesz szczęśliwcem który osiągnie sukces!

TRZEBNICA - Wrocław N/O - WROCŁAW GŁÓWNY
Z przyczyn niezależnych od nas rozkład jest wyłącznie poglądowy - prezentuje stan na wrzesień 2013 r.

Informacje o pociągu KD KD KD KD KD KD KD KD KD KD KD
km stacja 69822/3
D)
69824/5
69826/7
D)
69828/9
69830/1
69832/3
69834/5
69836/7
D)
69838/9
69840/1
69842/3
0,00 TRZEBNICA O 04.53 06.37 08.16 09.55 11.21 12.57 15.07 16.51 17.55 19.09 21.07
4,04 Brochocin Trzebnicki o 04.59 06.43 08.22 10.01 11.27 13.03 15.13 16.57 18.01 19.15 21.13
6,52 Pierwoszów Miłocin o 05.02 06.46 08.25 10.04 11.30 13.06 15.16 17.00 18.04 19.18 21.16
9,35 Siedlec Trzebnicki o 05.06 06.50 08.29 10.08 11.34 13.10 15.20 17.04 18.08 19.22 21.20
12,21 Pasikurowice o 05.09 06.53 08.32 10.11 11.37 13.13 15.23 17.07 18.11 19.25 21.23
17,13 Wrocław Pawłowice o 05.14 06.59 08.38 10.17 11.43 13.19 15.29 17.13 18.17 19.31 21.29
18,61 Wrocław Zakrzów o 05.17 07.01 08.40 10.19 11.45 13.21 15.31 17.15 18.19 19.33 21.31
19,74 Wrocław Psie Pole o 05.19 07.04 08.43 10.22 11.48 13.24 15.34 17.18 18.22 19.36 21.34
22,60 Wrocław Sołtysowice o 05.24 07.07 08.46 10.25 11.51 13.27 15.38 17.21 18.25 19.39 21.37
26,53 Wrocław Nadodrze o 05.32 07.14 08.53 10.32 11.59 13.34 15.45 17.29 18.32 19.46 21.44
29,63 Wrocław Mikołajów o 05.44 07.26 09.04 10.46   13.49 16.03 17.42 18.43 20.00 21.56
33,34 WROCŁAW GŁÓWNY P 05.50 07.32 09.11 10.52   13.55 16.09 17.48 18.49 20.06 22.02
D) - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych  

www.Trzebnica.biz - Niezależny Serwis Trzebniczan - twórz go razem z nami - dołącz do nas!

powrót do strony głównej Trzebnicy

 

WROCŁAW GŁÓWNY - Wrocław N/O - TRZEBNICA
ważny od dnia 09.06.2013

Informacje o pociągu

KD KD KD KD KD KD KD KD KD KD KD
km   66823/2
D)
66825/4
D)
66827/6
66829/8
66830/1
66833/2
66835/4
D)
66837/6
66839/8
66841/0
66843/2
0,00 WROCŁAW GŁÓWNY O 04.54 07.08 08.24 10,24   14.07 15.19 16.58 17.55 20.03 22:21
3,70 Wrocław Mikołajów o 05.00 07.14 08.30 10.30   14.13 15.25 17.04 18.01 20.09 22:27
6,81 Wrocław Nadodrze o 05.04 07.20 08.36 10.34 12.09 14.18 15.29 17.09 18.05 20.17 22.31
10,73 Wrocław Sołtysowice o 05.18 07.32 08.44 10.42 12.16 14.25 15.37 17.17 18.20 20.24 22.39
13,60 Wrocław Psie Pole o 05.22 07.36 08.48 10.46 12.21 14.30 15.41 17.21 18.24 20.29 22.43
14,73 Wrocław Zakrzów o 05.25 07.38 08.50 10.48 12.23 14.32 15.43 17.23 18.26 20.31 22.45
16,21 Wrocław Pawłowice o 05.27 07.41 08.53 10.51 12.26 14.35 15.46 17.26 18.29 20.33 22.48
21,13 Pasikurowice o 05.33 07.46 08.58 10.56 12.31 14.40 15.51 17.31 18.34 20.39 22.53
23,99 Siedlec Trzebnicki o 05.36 07.50 09.02 11.00 12.35 14.44 15.55 17.35 18.38 20.42 22.57
26,82 Pierwoszów Miłocin o 05.40 07.53 09.05 11.03 12.39 14.47 15.58 17.38 18.41 20.46 23.00
29,30 Brochocin Trzebnicki o 05.43 07.57 09.09 11.07 12.42 14.51 16.02 17.42 18.45 20.49 23.04
33,34 TRZEBNICA p 05.49 08.03 09.15 11.13 12.49 14.57 16.08 17.48 18.51 20.55 23.10
D) - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych

 

www.Trzebnica.biz - Niezależny Serwis Trzebniczan - twórz go razem z nami - dołącz do nas!

powrót do strony głównej Trzebnicy

 

 

 

 Oferty Pracy KLONDIK.pl      Nieruchomości      Wczasy - Noclegi     Katalog Firm     Wyślij Kartkę      Forum     Thatching      Strzecharstwo     Ogłoszenia Drobne    Trzebnica

Ostatnia modyfikacja: 2013-12-25  Copyright (C)  Ireneusz Sikorski;  IRBIS-TRADING 1999-2010